EFQ Rules (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Age
et: Vanus

en: Tag
et: Sildid

en: Field
et: Väli

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Length
et: Pikkus

en: Continue
et: Jätka

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Fields
et: Väljad

en: Count
et: Arv

en: Start
et: Algus

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Rules
et: Reeglid

en: Key
et: Võti

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Column
et: Tulp

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Direction
et: Suund

en: Bundle
et: kogum

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Entity ID
et: Olemi ID
