EFQ Rules (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Value
he: ערך

en: Age
he: גיל

en: Tag
he: תגית

en: Field
he: שדה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Length
he: אורך

en: Continue
he: להמשיך

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Fields
he: שדות

en: Count
he: כמות

en: Start
he: התחלה

en: Operator
he: אופרטור

en: Rules
he: כללים

en: Key
he: מפתח

en: Deleted
he: נמחק

en: Object
he: אובייקט

en: Column
he: עמודה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Direction
he: כיוון

en: Bundle
he: חבילה
