EFQ Rules (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Field
hy: Դաշտ

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Count
hy: քանակ

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: Bundle
hy: Փաթեթ
