EFQ Rules (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Value
ja: 値

en: Age
ja: 年齢

en: Tag
ja: タグ

en: Field
ja: フィールド

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Length
ja: 長さ

en: Continue
ja: 継続

en: Revision ID
ja: リビジョンID

en: Fields
ja: フィールド

en: Count
ja: カウント

en: Start
ja: 開始

en: Operator
ja: オペレータ

en: Rules
ja: ルール

en: Key
ja: キー

en: Deleted
ja: 削除済み

en: Object
ja: オブジェクト

en: Column
ja: カラム

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Direction
ja: 方向

en: Bundle
ja: バンドル

en: ASC
ja: 昇順

en: DESC
ja: 降順

en: Entity ID
ja: エンティティID

en: Reload form
ja: フォームを再読み込み

en: The field name.
ja: フィールド名です。
