EFQ Rules (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Field
kk: Өріс

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Fields
kk: Өрістер

en: Count
kk: Саны

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Direction
kk: Бағыт
