EFQ Rules (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Age
kn: ಪ್ರಾಯ

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Length
kn: ಉದ್ದ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: Operator
kn: ಕಾರ್ಯನಿರ್ವಾಹಕ

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Deleted
kn: ಅಳಿಸಲಾದ

en: Object
kn: ಆಬ್ಜೆಕ್ಟ್‍

en: Direction
kn: ಧಿಕ್ಕು

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
