EFQ Rules (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Age
lt: Amžius

en: Tag
lt: Žymė

en: Field
lt: Laukelis

en: Length
lt: Ilgis

en: Continue
lt: Tęsti

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Count
lt: Skaičius

en: Start
lt: Pradžia

en: Operator
lt: Operatorius

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Key
lt: Raktas

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Column
lt: Stulpelis

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Direction
lt: Kryptis

en: Bundle
lt: Paketas
