EFQ Rules (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Field
mn: Талбар

en: False
mn: Худал

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: Direction
mn: Чиглэл
