EFQ Rules (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Age
mr: वय

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Length
mr: लांबी

en: Deleted
mr: मिटवले गेले

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Direction
mr: दिशा

en: Bundle
mr: बंडल
