EFQ Rules (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Age
nn: Alder

en: Field
nn: Felt

en: Continue
nn: Hald fram

en: Fields
nn: Felt

en: Start
nn: Byrjar

en: Deleted
nn: Sletta

en: Direction
nn: Retning
