EFQ Rules (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Age
oc: Atge

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Field
oc: Camp

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Length
oc: Longor

en: Continue
oc: Contunhar

en: Revision ID
oc: Identificant (ID) de revision

en: Fields
oc: Camps

en: Count
oc: Descompte

en: Rules
oc: Règlas

en: Key
oc: Clau

en: Deleted
oc: Suprimit

en: Column
oc: Colomna

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Direction
oc: Direccion

en: Bundle
oc: Paquet

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: Reload form
oc: Recargar lo formulari
