EFQ Rules (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Age
pl: Wiek

en: Field
pl: Pole

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Length
pl: Długość

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Fields
pl: Pola

en: Count
pl: Liczba

en: Start
pl: Początek

en: Rules
pl: Reguły

en: Key
pl: Klucz

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Object
pl: Obiekt

en: Column
pl: Kolumna

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Direction
pl: Kierunek

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Reload form
pl: Przeładuj formularz

en: The field name.
pl: Nazwa pola
