EFQ Rules (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Age
ro: Vârstă

en: Tag
ro: Marcaj

en: Field
ro: Câmp

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Length
ro: Lungime

en: Continue
ro: Continuare

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Count
ro: Contor

en: Rules
ro: Reguli

en: Key
ro: Cheie

en: Deleted
ro: Șters

en: Column
ro: Coloană

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Direction
ro: Direcție

en: Bundle
ro: Pachet

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Reload form
ro: Reîncarcă forma
