EFQ Rules (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Field
sl: Polje

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Count
sl: Število

en: Key
sl: Ključ

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Direction
sl: Smer
