EFQ Rules (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Age
te: వయసు

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Field
te: ఖాళీ

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Count
te: లెక్క

en: Direction
te: దిశ
