EFQ Rules (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Age
th: อายุ

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: False
th: เท็จ

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Revision ID
th: แก้ไข ID

en: Count
th: จำนวน

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: Key
th: คีย์

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: Direction
th: คำอธิบาย

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
