Rules filter (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Search
bo: འཚོལ

en: All
bo: ཡོངས

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: No tags
bo: དབྱེ་རྟགས་མེད
