Rules filter (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Search
ca: Cerca

en: All
ca: Tot

en: Rules
ca: Regles

en: open
ca: obert

en: No tags
ca: Sense etiquetes
