Rules filter (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Search
es: Buscar

en: All
es: Todo(s)

en: Rules
es: Reglas

en: open
es: abierta

en: No tags
es: Sin etiquetas
