Rules filter (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Search
hi: खोज

en: All
hi: सभी

en: Rules
hi: नियम

en: open
hi: खुला
