Rules filter (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Search
hr: Pretraga

en: All
hr: Svi

en: open
hr: otvorena
