Rules filter (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Search
ja: 検索

en: All
ja: すべて

en: Rules
ja: ルール

en: open
ja: オープン

en: No tags
ja: タグなし
