Rules filter (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Search
ku: گەڕان

en: All
ku: هەموو

en: open
ku: بیکه‌وه‌
