Rules filter (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Search
lv: Meklēt

en: All
lv: Visi

en: open
lv: atvērts
