Rules filter (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: open
ne: खुल्ला
