Rules filter (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Search
ro: Căutare

en: All
ro: Toate

en: Rules
ro: Reguli

en: open
ro: deschis
