Rules filter (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: All
sk: Všetky

en: Rules
sk: Pravidlá

en: open
sk: otvorená
