Rules filter (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Search
ta: தேடல்

en: All
ta: எல்லா

en: open
ta: திற
