Rules filter (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Search
ast: Guetar

en: All
ast: Too

en: open
ast: abiertu
