Rules filter (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: All
bn: সমস্ত

en: No tags
bn: কোন ট্যাগ নেই
