Rules filter (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Search
eo: Serĉu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Rules
eo: Reguloj

en: open
eo: malfermita
