Rules filter (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Search
et: Otsing

en: All
et: Kõik

en: Rules
et: Reeglid

en: open
et: ava
