Rules filter (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Search
eu: Bilatu

en: All
eu: Guztiak

en: Rules
eu: Erregelak

en: open
eu: irekita
