Rules filter (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: All
mr: सर्व

en: open
mr: सुरु
