Rules filter (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Search
pl: Szukaj

en: All
pl: Wszystko

en: Rules
pl: Reguły

en: open
pl: trwa

en: No tags
pl: Bez tagów
