Rules filter (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: All
sl: Vsi

en: open
sl: odpri
