Rules filter (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: All
vi: Tất cả

en: Rules
vi: Quy tắc

en: open
vi: đang hoạt động
