Rules filter (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Search
af: Soek

en: All
af: Alle

en: open
af: oop
