Rules filter (7.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Search
bg: Търси

en: All
bg: Всички

en: open
bg: Отворена
