Rules filter (7.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Search
cy: Chwilio

en: All
cy: I gyd

en: open
cy: ar agor
