Rules filter (7.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: All
km: ទាំងអស់

en: open
km: បើក
