Rules filter (7.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು

en: open
kn: ತೆರೆ
