Rules filter (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: All
lt: Visi

en: Rules
lt: Taisyklės

en: open
lt: atvira
