Rules filter (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Search
nl: Zoeken

en: All
nl: Alle

en: Rules
nl: Regels

en: No tags
nl: Geen labels
