Rules filter (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Search
ru: Поиск

en: All
ru: Все

en: Rules
ru: Правила

en: open
ru: открыто

en: No tags
ru: Без тегов
