Rules filter (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Search
sv: Sök

en: All
sv: Alla

en: Rules
sv: Regler

en: open
sv: pågående

en: No tags
sv: Inga etiketter
