Rules filter (7.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: All
th: ทั้งหมด

en: open
th: เปิด
