Rules filter (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Search
bs: Pretraga

en: All
bs: Sve

en: open
bs: otvoren
