Rules filter (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: All
el: Όλες

en: open
el: ανοιχτή
