Rules filter (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Search
fr: Rechercher

en: All
fr: Tout

en: open
fr: ouvert

en: No tags
fr: Aucune étiquette
